Logo

logo gpnr top

Logo phone

gpnr logo phone

Search

webmail_link

Fyzikálny náboj

Dňa 3. novembra 2023 sa v Bratislave uskutočnila súťaž družstiev v riešení fyzikálnych úloh s názvom Fyzikálny náboj 2023. Súťaž prebiehala súčasne v 5 krajinách a okrem Slovenska sa jej zúčastnili študenti z Česka, Poľska, Maďarska a Španielska.

Seniorské družstvo v zložení Martin Drlík (VIII.OG), Kristína Beňačková, Filip Bujdák, Rudolf Kašparovský a Matej Cingel (všetci z III.C) obsadilo v rámci Slovenska 22. miesto spomedzi 55 seniorských družstiev.

V kategórii juniorov reprezentovali našu školu 2 družstvá. Družstvo v zložení Nina Zuzulová, Simona Krošláková, Tomáš Bujdák, Tomáš Matkovič a Matej Bednárik (všetci II.D) obsadilo v rámci Slovenska výborné 11. miesto spomedzi 52 juniorských družstiev. Druhé družstvo v zložení Gabriel Varga (II.D), Adela Sádovská (II.D), Natan Lacsný (V.OG), Tadeáš Ondrejka (I.C) a Samo Trabalík (I.C) sa umiestnilo vo svojej kategórii na 18. mieste.

Všetkým študentom gratulujeme a ďakujeme za výbornú reprezentáciu školy!

Kompletné výsledky - seniori
Kompletné výsledky - juniori

Dňa 3. novembra 2023 sa v Bratislave uskutočnila súťaž družstiev v riešení fyzikálnych úloh s názvom Fyzikálny náboj 2023. Súťaž prebiehala súčasne v 5 krajinách a okrem Slovenska sa jej zúčastnili študenti z Česka, Poľska, Maďarska a Španielska.

Seniorské družstvo v zložení Martin Drlík (VIII.OG), Kristína Beňačková, Filip Bujdák, Rudolf Kašparovský a Matej Cingel (všetci z III.C) obsadilo v rámci Slovenska 22. miesto spomedzi 55 seniorských družstiev.

V kategórii juniorov reprezentovali našu školu 2 družstvá. Družstvo v zložení Nina Zuzulová, Simona Krošláková, Tomáš Bujdák, Tomáš Matkovič a Matej Bednárik (všetci II.D) obsadilo v rámci Slovenska výborné 11. miesto spomedzi 52 juniorských družstiev. Druhé družstvo v zložení Gabriel Varga (II.D), Adela Sádovská (II.D), Natan Lacsný (V.OG), Tadeáš Ondrejka (I.C) a Samo Trabalík (I.C) sa umiestnilo vo svojej kategórii na 18. mieste.

Všetkým študentom gratulujeme a ďakujeme za výbornú reprezentáciu školy!

Kompletné výsledky - seniori
Kompletné výsledky - juniori

Uložiť
Užívateľské preferencie cookies
Používame cookies, aby sme vám zabezpečili čo najlepší zážitok z našej webovej stránky. Ak odmietnete používanie cookies, táto webová stránka nemusí fungovať podľa očakávania. Viac info k spracovaniu cookies
Akceptovať všetky cookies
Odmietnuť cookies
Cookie lišta
Stav súhlasu cookie
Akceptovať
Odmietnuť
Nevyhnutné súbory cookie
Nevyhnutné pre fungovanie Stránky, aby ste sa mohli pohybovať po webovej lokalite a využívať funkcie
PHPSESSID
Inicializujte reláciu používateľa na webovej lokalite a poskytnite jej obsah
Akceptovať
Odmietnuť