Úspechy

Anglická jazyková štafeta

jazykova stafeta2019Dva tímy z našej školy sa zúčastnili anglickej súťaže Jazyková štafeta. Tím Párovce tvorili chlapci z I.D - Jakub Štang, Martin Smutný a Peter Jeck a tím Goldens dievčatá - Nina Košovská a Barbora Masárčová z II.D a Amália Kelemenová z III.D. Chlapci získali krásne 3. a dievčatá skvelé 2. miesto.
Srdečne gratulujeme!

Olympiády v anglickom jazyku - okresné kolo

scan0004Dňa 16. januára 2019 sa v Nitre konalo okresné kolo Olympiády v anglickom jazyku. Naša študentka Emma Grófová z II.D získala krásne 3. miesto! Srdečne blahoželáme!

OAJ - školské kolo - výsledky

Dňa 20. novembra 2018 sme spoznali víťazov školského kola 29. ročníka Olympiády v anglickom jazyku

KATEGÓRIA 1A
1. miesto Hana Pokorná II.OG
2. miesto Klára Silná II.OG
3. miesto Nátan Vondrák II.OG

KATEGÓRIA 1B
1. miesto Karolína Chudíková IV.OG
2. miesto Laura Brestenská IV.OG
3. miesto Ema Bobková IV.OG

KATEGÓRIA 2A
1. miesto Mária Iviczeová II.B
2. miesto Adrián Varga II.B
3. miesto Michal Borovský VI.OG

KATEGÓRIA 2B
1. miesto Oliver Adler IV.C
2. miesto Tereza Tódová VIII.OG
3. miesto Viktória Kyštáková IV.D

KATEGÓRIA 2C2
1. miesto Emma Grófová II.D

Víťazom blahoželáme a držíme palce v okresnom kole, ktoré sa uskutoční 16. januára 2019.

Mladý prekladateľ

mladyprekladatel2018Dňa 9. novembra 2018 sa uskutočnilo vyhodnotenie súťaže Mladý prekladateľ, ktorú organizuje Katedra translatológie na Filozofickej fakulte UKF v Nitre. Do súťaže sa zapojilo viac ako 400 žiakov z Nitrianskeho, Trnavského a Trenčianskeho kraja. V preklade textu z anglického jazyka pre našu školu získal fantastické 2. miesto žiak z VIII.OG triedy Tomáš Kažimír!
Srdečne blahoželáme!

Jazykový kvet 2018 - krajské kolo

jazykovykvet2018 mDňa 13. apríla 2018 sa v Nitre konalo krajské kolo súťaže Jazykový Kvet 2018 na ktorom sa zúčastnili aj naši študenti. Nicol Gáliková (V.OG) obsadila 3. miesto v prednese anglickej poézie v kategórii pre stredné školy. Študenti z krúžku anglickej drámy v zložení Filip Lednár (V.OG), Liliana Lopošová (II.B), Natália Ondrejková (II.B), Miroslav Holý (IV.A) a Dominika Machová (IV.D) obsadili 1. miesto v anglickej dráme v kategórii pre stredné školy a postupujú do celoštátneho finále!
Blahoželáme a držíme palce!

Strana 1 z 3