Aktivity

"Vianočné 50-ky" - video

vianocne50 obr videoMilí študenti a rodičia,

v našej videogalérii sme zverejnili video z plaveckej súťaže "Vianočné 50-ky", ktorá sa konala na pomoc obetiam zemetrasenia v Taliansku. Vysvetlili sme v ňom zámer akcie (pomoc ľuďom z postihnutej oblasti) v ich rodnom talianskom jazyku. Študent Filippo Marin z III.E pripravil a nahral text v taliančine a video, ako aj už skôr uverejnené fotografie z akcie pripravil študent Jozef Dóczy zo IV.C, za čo im srdečne ďakujeme!
zbierka gp pomoc talianskuTaktiež pripájame k nahliadnutiu potvrdenie z banky zo dňa 21.decembra 2016 o zaslaní finančnej pomoci vo výške 500 € Mestskému úradu v meste Norcia.

Ešte raz touto cestou ďakujeme všetkým rodičom a študentom, ktorí podporili účasťou alebo finančnou pomocou túto peknú a ľudsky hodnotnú aktivitu!

Vianočný futsalový turnaj

DSC 0425Dňa 22. decembra 2016 sa na našej škole uskutočnil Vianočný futsalový turnaj medzi študentami 1. až 4 ročníka (SŠ) a V. až VII. ročníka (OG). Víťazom sa stali hráči teamu Gerencser (VI. OG). Blahoželáme!
V závere turnaja prebehol aj exhibičný zápas medzi víťazom a kabinetom TSV. Opäť raz sa tešili učitelia, takže sa zase žiakov opäť pýtajú: „Kto nás porazí?“ :)

Ak má niekto záujem o komplet galériu fotiek (cez 900 snímkov = minimálne 7GB USB klúč) - kontaktujte p. u. Fusku.

Vianočný jóga maratón

Dňa 22. decembra 2016 sa na našej škole v malej telocvični uskutočnil Vianočný jóga maratón. Prihlásilo sa až 30 študentov, i keď počet miest bol obmedzený. Prihlásené boli dievčatá aj chlapci z tried I.A, I.B, I.C, I.D, V.OG, II.C, III.A, III.B, VII.OG, IV.E, IV.B, IV.D. Cvičilo sa v rozsahu troch hodín s krátkymi prestávkami v oblasti Power jogy, Stretchjogy a Bodyforming jogy.
Vybrať výhercov spomedzi zúčastnených bolo veľmi náročné, pretože všetci boli skvelí. Cvičenie jógy je špecifické, pretože to nie je len o samotnom podávaní výkonov, ale aj o formovaní tela i duše.
Nakoniec sme sa rozhodli odmeniť až 10 súťažiacich.
Odmenu si odniesli: Nina Záhorská (VII.OG), Denisa Svitačová (II.C), Viktória Formelová (IV.E), Kristína Bednárová (IV.B), Tereza Jarábeková (IV.B) a sladkú odmenu si odniesli: Andrea Hugyivárová (III.B), Nataša Elkrief (IV.E), Viktória Jakubičková (IV.E), Tatiana Matejková (V.OG), Martina Maťová (I.C).
Veľká vďaka patrí spoluorganizátorkám, p. p. Šlosárovej a p. p. Adamíkovej. A, samozrejme, všetkým súťažiacim. Na skvelú atmosféru, ktorá vládla počas celého priebehu maratónu, sa tešíme i na budúci rok :)

joga maraton 2016 joga maraton 2016 joga maraton 2016

Vianočné akcie

turnaj

joga maraton

"Vianočné päťdesiatky" - vyhodnotenie

Milí študenti a rodičia!

Blahoželáme všetkým účastníkom Vianočného sponzorovaného plávania, pretože ukázali nielen svoje plavecké umenie, ale aj veľké srdce a schopnosť pomáhať ľuďom v núdzi. Plávania sa zúčastnilo 120 študentov a naplávali spolu 46 400 m.

Touto cestou ďakujeme všetkým sponzorom (teda hlavne rodičom plavcov), za príspevky ktoré poskytli svojim deťom. Sponzorovanie je otvorené do 20. decembra 2016, potom bude vyzbieraná suma posielaná do Talianska.

plavecka sutaz vianocne50

Výsledky v jednotlivých kategóriách na prvých troch miestach:

Čítať ďalej...

Strana 1 z 2