Úspechy

Víťazstvo v medzinárodnom kole

sintal diplomsintal fotoV máji 2023 sa konalo medzinárodné kolo poviedkovej súťaže ŤUKNI, na ktorej náš šikovný študent Matúš Šintál (III.C) vyhral nádherné 1. miesto v kategórii ruský jazyk - stredné školy. K obrovskému úspechu gratulujeme a prajeme ďalšie úspechy v písaní!

Víťazstvo v celoslovenskom kole

matussintalNáš študent Matúš Šintál z III.C sa stal víťazom celoslovenského kola v akreditovanej jazykovo-umeleckej súťaži Jazykový kvet so svojou poviedkou napísanou v ruskom jazyku. Matúšovi srdečne blahoželáme a prajeme veľa ďalších úspechov v jeho literárnej tvorbe!

Úspech v súťaži Jazykový kvet

Jazykový kvet je jazykovo-umelecká akreditovaná súťaž pre deti a mládež v prednese, dramatizácii a poviedkovej tvorbe v rôznych jazykoch.
Náš študent Matúš Šintál z III.C sa zapojil do súťaže v rámci poviedkovej tvorby a jeho poviedka napísaná v ruskom jazyku postupuje do celoštátneho kola.
Matúšovi srdečne blahoželáme a držíme palce!

Olympiáda z RUJ - celoštátne kolo

Náš študent Andriy Bobynets zo IV.E sa v celoštátnom kole Olympiády z ruského jazyka umiestnil na 5. mieste.
Srdečne blahoželáme a ďakujeme za úspešnú reprezentáciu našej školy!

Úspech na olympiáde z ruského jazyka

Dňa 21. marca 2022 sa konalo krajské kolo olympiády z ruského jazyka. Náš študent Andriy Bobynets zo IV.D sa v kategórii B3 umiestnil na 1. mieste a postupuje do celoslovenského kola.
Andriyovi srdečne blahoželáme, ďakujeme za reprezentáciu školy a želáme veľa úspechov v celoslovenskom kole!

Strana 1 z 4