Úspechy

Chemická olympiáda - krajské kolo (kat. C, D)

cho2021Dňa 22. apríla 2021 sa uskutočnilo krajské kolo chemickej olympiády. V kategórii D nás reprezentovala Natália Dzurillová (IV.OG) a v konkurencii starších žiakov obsadila 19. miesto.
Dňa 13. mája 2021 sa uskutočnilo krajské kolo chemickej olympiády v kategórii C, v ktorom naša študentka Karin Pogranová z I.B obsadila krásne 4. miesto a úspešným riešiteľom bol aj Adam Dzurilla z V.OG na 9. mieste.
Našim úspešným riešiteľom srdečne blahoželáme, ďakujeme za reprezentáciu a prajeme veľa ďalších úspechov!

Chemická olympiáda (kat. D) – okresné kolo

choDňa 12. marca 2021 sa uskutočnilo okresné kolo chemickej olympiády v kategórii D.
Zo školského kola postúpili tri žiačky, ktoré na okresnom kole obsadili:
4. miesto – Natália Dzurillová (IV.OG)
5. miesto – Sofia Helegdová (I.D)
15. miesto – Natália Mládeneková (I.D)
Našim úspešným riešiteľkám srdečne blahoželáme, ďakujeme za reprezentáciu a prajeme veľa ďalších úspechov.

Chemická olympiáda - krajské kolo (kat. A)

diplom cheV dňoch 29. – 30. januára 2020 sa na Spojenej škole, Slančíkovej 2 v Nitre uskutočnilo krajské kolo chemickej olympiády (kategória A). Žiačka našej školy, Natália Ondrejková zo IV.B, si poradila s ťažkými zadaniami výborne a získala skvelé 3. miesto.

Natálii blahoželáme a ďakujeme za štvorročnú reprezentáciu našej školy!

CHEMICKÁ OLYMPIÁDA kat. D – okresné kolo

chemia

Dňa 22. marca 2019 sa na ZŠ Alapiskola v Jelenci uskutočnilo okresné kolo Chemickej olympiády kategórie D. Zo školského kola postúpil Adam Dzurilla z III.OG a získal krásne 2. miesto. Adam postupuje do krajského kola, ktoré sa bude konať 26. apríla 2019.
Blahoželáme a prajeme veľa šťastia v krajskom kole.

Chemická olympiáda – školský rok 2017/2018

choV tomto školskom roku sa naši žiaci zapojili do riešenia CHO v troch kategóriách:
Dňa 23. marca 2018 sa uskutočnilo okresné kolo kategórie D. Zúčastnila sa žiačka bilingválnej triedy I.D, Anežka Sedláková a stala sa úspešnou riešiteľkou.
Kategóriu B riešilo 5 žiakov a všetci postúpili do krajského kola. Úspešnými riešiteľmi sa stali Natália Ondrejková (II.B), ktorá sa umiestnila na krásnom 4. miesteSamuel Dávid Pápay (II.C) na 8. mieste.
Do riešenia kategórie C sa zapojilo 10 žiakov. V krajskom kole najlepšie uspel Ivan Rusňák z I.C, ktorý sa stal úspešným riešiteľom.
Všetkým žiakom, ktorí sa zapojili do riešenia náročných úloh 54. ročníka CHO, ďakujeme za úspešnú reprezentáciu našej školy.

Strana 1 z 2